Můžete nás sledovat

DH Aesthetics

Mediswiss

Mediswiss  – LiPosuction Groower je revoluční technologie k ošetření celulitidy, tvarování těla a omlazující péči pro obličej. Jedná se o vysoce účinný přístroj na formování postavy a zpevnění jednotlivých partií. Díky technologii, která se skládá z různých hlavic s rotačními válečky, které mají velké množství mikroskopikých otvorů vytvářejících multimakroalveolární stimulaci RF proniká do hloubky 5-15 mm a tím působí na mikrovakuolární strukturu, tedy na tukové buňky a mimobuněčnou základní hmotu /matrix/ bez jakéhokoli zatěžování tkáně, čímž je velice šetrná k tělu, pokožce tak i k žilkám. Výsledkem je velice přesná, neinvazivní a vícerozměrná masáž ošetřovaných partií. Současně s rotačními válečky je aplilkován infračervený intenzivní laser vlnové délky 940 nm.

1. Infračervený laser snižuje impedanci kůže ohřevem kůže a RF energie proniká hluboko do pojivové tkáně. Synergická kombinace infračerveného laseru a prováděných RF energií zvyšuje intracelulární difuzi kyslíku zahřátím kůže.

2. Technologie, při které vakuový přehyb kůže způsobuje, že RF energie proniká specifickou složenou kůží, značně zlepšuje účinek a bezpečnost, a to i při ošetření horní oblasti očních víček.

Ošetření těla začíná lymfatickou drenáží celého těla díky, které se rozproudí celá lymfa a následně se terapeutka zaměří na specifické partie dle přání klientky. Je možné absolvovat až 5 tzv. focusů (partií) během jednoho sezení a tak docílit dokonalých výsledků. Během ošetření dochází ke zlepšení celkové mikrocirkulace průtoku krve a lymfy, ke zvýšení pružnosti podkožního vaziva a stimulaci fibroplastů.
Díky dvěma hlavicím pro ošetření těla nabízí Mediswiss terapeutce možnost pracovat oběma rukama současně, což znásobuje účinnost a komfort ošetření. Zároveň je Mediswiss jako jediný přístroj schopen ošetřit pokožku do hloubky a přitom brát ohled na pojivovou tkáň. Přístrojové hlavice plně respektují původní strukturu a funkčnost živých tkání. Nedochází k takzvanému „vysávání“ pokožky, ale naopak systém Roboderm zaručuje úplné přilnutí hlavice k epidermu a tím zamezuje vzniknutí nežádoucího stresu pro pokožku.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu, je ideálním ošetřením pro ženy ve věku 30-45 let pro udržení pevnosti a přirozené hydratace pleti. Mediswiss  je první péče, po které byste měli sáhnout v případě, že zjistíte první známky stárnutí (jemné vrásky kolem oči, otoky a kruhy, prohloubení nosoretní rýhy, lehce povadlá pleť, objem v oblasti podbradku atd). Ošetření Mediswiss  je zcela bezbolestné a dá se provádět v jakémkoliv ročním období.

  1. Velká vakuová RF hlavice s rotačními válečky a laserem 640 nm na tělo
  2. Střední vakuová RF hlavice s fixními válečky a laserem 640 nm na paže a nohy
  3. Obličejová RF hlavice s rotačními váležky a laserem 640 nm (dva výměnné nástavce kolem očí a tváře)
  4. Fokusovaná Ultrazvuková hlavice